Navigace: Home > Zasklení lodžií
 
obj/effects/top/1/stavoplast_baner-1-1.jpg

Zasklení lodžií

Současným trendem zkvalitňování bydlení v panelových a zděných domech je zasklívání lodžií. Firma STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. vyvinula systém lodžií STAVO-LODEM, který je originálním řešením pro náhradu stávajících opotřebovaných ocelových nebo betonových balkónů. Většinu našich i jiných lodžií lze dodatečně zasklít rámovým i bezrámovým systémem. Jedná se především o lodžie s železobetonovým zábradlím, které může být v čelní části rovné nebo z boků zkosené.
Důvodů pro zasklení lodžií je hodně. Méně hluku a prachu, větší prostor samotného bytu, zlepšení tepelně-izolačních vlastností a zvýšení pocitu bezpečí.
Pro zasklení využíváme osvědčené produkty od firem Optimi Kvadro a Alumistr.

Bezrámový zasklívací systém AluVerso

AluVerso je nový systém bez dělicích svislých rámů, který umožňuje pohyb křídel přes roh kolejnice. Tento systém je vhodný i pro lodžie se zkosenou boční stranou. Jde o bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém.

Bezrámový zasklívací systém Optimi Kvadro

Optimi Kvadro je originální finský zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů. Neovlivňuje architektonický vzhled budovy. Zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti hluku, prachu, dešti a sněhu. Působí jako další překážka proti vniknutí do objektu. Výhodou je snadné ovládání, bezúdržbový provoz, pohodlné a bezpečné mytí z prostor lodžie. Montáž probíhá bez použití lešení nebo lávky, provádí se z vnitřních prostor lodžie.

 

Bezrámový zasklívací systém AluVista

AluVista je bezrámový zasklívací systém od firmy Alumistr. Využívá stejných vlastností jako Optimi Kvadro. Tyto systémy se liší ve způsobu otevírání křídel, způsobu kotvení celé kontrukce, počtem skel v čelní části a tvarem hliníkových profilů.

 

Rámový zasklívací systém AluPlus

AluPlus je švédský zasklívací systém, který využívá posuvných rámů. Rámy jsou vyrobeny z profilů z hliníkových slitin. Jednotlivé výplně jsou vsazeny a zasilikonovány do profilů opatřených kartáčkovým těsněním spojených plastovými rohovníky, ve kterých jsou kolečka zajišťující posun křídel ve vodicích kolejnicích a pojistky proti vysazení 1-8 posuvných křídel pojíždí po spodní kolejnici a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru v úrovni zábradlí.

 

Novinky a aktuality

Zimní sleva
1. 12. 2011
Speciální zimní sleva již od 1. 12. 2011!
číst více
ČEKIA Stability Award 2011: AAA Excelentní
15. 11. 2011
STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. získala v rámci ČEKIA Stability Award hodnocení AAA - Excelentní, což řadí tuto společnost mezi 8% nejstabilnějších firem v České republice!
číst více
Nově i vnější hliníkové protipožární dveře
22. 9. 2011
Řada hliníkových profilů pro vnější i vnitřní protipožární dveře s tepelnou izolací.
číst více
Bezrámový zasklívací systém AluVerso
24. 8. 2011
Nový systém bez dělicích svislých rámů, který umožňuje pohyb křídel přes roh kolejnice. Tento systém je vhodný i pro lodžie se zkosenou boční stranou.
číst více
Mimořádná sleva na profil Eforte
12. 7. 2011
Oslavte s námi 20. výročí založení firmy mimořádnou slevou na okna z profilu Eforte.
číst více
ČESKÝ VÝROBEK

©2009 Stavoprojekta. All rights reserved.