Navigace: Home
 
obj/effects/top/1/stavoplast_baner-1-1.jpg
O firmě

Vzhled dřeva, tepelně technické vlastnosti plastu

Plánujete stavbu či rekonstrukci Vaše rodinného domu? Chcete modernizovat Váš byt? Pak určitě přemýšlíte, jaká vybrat okna, dveře, prosklené stěny nebo posuvné dveře na balkón, terasu, případně zimní zahradu. Kromě výběru materiálu byste také měli zvážit, jak barevně sladit výplně otvorů s exteriérem a interiérem Vašeho domu či bytu. Dnes již neplatí, že plastová okna jsou pouze v bílé barvě. S jistotou si můžete zvolit plastový profil pro jeho vynikající tepelně technické vlastnosti a přitom požadovat povrchovou úpravu imitace dřeva.


V dnešní době jsou většinou volena plastová okna, která poskytují vynikající tepelně technické vlastnosti a současně jsou oproti starým oknům nenáročná na údržbu. Každý, kdo měl stará dřevěná okna, jistě rychle rád zapomene na jejich opalování, následné natírání, často hnijící rámy a ruce plné zadřených třísek při jejich umývání. I přes tato samá pozitiva se v praxi můžete setkat s domněnkou, že plastová okna jsou pouze bílá a to některé lidi odradí od jejich koupě. Firma STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. Vám nabízí několik způsobů povrchové úpravy plastových oken, u kterých si můžete vybrat z velkého množství barev včetně povrchu, který imituje barvu včetně struktury dřeva. Dnešní technologie jsou již natolik vyspělé, že si můžete zvolit vnitřní stranu profilu například v barvě imitace mahagonu, která Vám bude ladit s nábytkem v obývacím pokoji, a venkovní stranu v barvě zlatého dubu, která Vám naopak bude ladit s barvou omítky Vaší fasády. Nemusíte se přitom obávát, že při otevření okna na Vás zasvítí bílý profil. Zde firma STAVOPROJEKTA využívá tzv. probarvení profilu v barvě blízké barvě dekorou dřeva Vámi zvoleného (viz. obrázek).

Aby vzhled Vašich nových oken byl dotažen k dokonalosti, můžete sladit i barvu vnitřních a vnějších parapetů s barvou Vašich oken. I zde Vám firma STAVOPROJEKTA nabízí výběr ze široké škály barev, u vnějších parapetů dokonce z celého rozsáhlého vzorníku barev RAL.

Vhodně zvolená barva oken, dveří i parapetů dotvoří vzhled interiéru i exteriéru Vašeho domu.


Více o nabízených povrchových úpravách a barvách plastových oken a dveří naleznete zde.

 

Novinky a aktuality

Zimní sleva
1. 12. 2011
Speciální zimní sleva již od 1. 12. 2011!
číst více
ČEKIA Stability Award 2011: AAA Excelentní
15. 11. 2011
STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. získala v rámci ČEKIA Stability Award hodnocení AAA - Excelentní, což řadí tuto společnost mezi 8% nejstabilnějších firem v České republice!
číst více
Nově i vnější hliníkové protipožární dveře
22. 9. 2011
Řada hliníkových profilů pro vnější i vnitřní protipožární dveře s tepelnou izolací.
číst více
Bezrámový zasklívací systém AluVerso
24. 8. 2011
Nový systém bez dělicích svislých rámů, který umožňuje pohyb křídel přes roh kolejnice. Tento systém je vhodný i pro lodžie se zkosenou boční stranou.
číst více
Mimořádná sleva na profil Eforte
12. 7. 2011
Oslavte s námi 20. výročí založení firmy mimořádnou slevou na okna z profilu Eforte.
číst více
ČESKÝ VÝROBEK

©2009 Stavoprojekta. All rights reserved.