Navigace: Home > Plastová okna a dveře
 
obj/effects/top/1/stavoplast_baner-1-1.jpg

Systém STAVO-PLAST

Okna a dveře STAVO-PLAST jsou vyráběna z belgických profilů firmy Deceuninck, největšího evropského dodavatele plastových profilů s padesátiletou tradicí. Profily mají elegantní tvar, který je precizně vyladěn u všech konstrukčních detailů, parapetů, spojovacích profilů atd. Široké spektrum doplňkových profilů, ať už jde o falešné sloupky či okrasné lišty, umožňuje bezpočet možností navrhnout okno na míru dle přání zákazníka.

Okna z profilů Deceuninck jsou barevně i tvarově stálá, jejich životnost je v Belgii ověřena již čtyřicet let, a to nejen použitím v praxi, ale simulací zrychleného stárnutí ve zkušebnách firmy Deceuninck.

Dále vyrábíme okna z německých profilů Gealan S 8000 IQ.

Plastová okna mají proti dřevěným Eurooknům výrazně lepší tepelně technické vlastnosti, které se navíc vývojem stále zdokonalují. Nespornou výhodou plastových oken je jejich minimální údržba omezená prakticky pouze na základní údržbu kování, není tedy nutné pravidelné obnovování nátěrů.

Okna STAVO-PLAST jsou dodávana v široké paletě barev, včetně několika druhů imitace dřeva a dále imitaci povrchu hliníku.

Stavoprojekta se po celou dobu své historie již od roku 1991 snaží udržet vysokou kvalitu svých výrobků, z těchto důvodů plastová okna a dveře dodává a montuje výhradně své vlastní výroby, Stavoprojekta nenakupuje ze zahraničí ani z tuzemska žádná plastová okna a dveře. Stavoprojekta nevyrábí okna a dveře z recyklovaných profilů.

 

 

Novinky a aktuality

Zimní sleva
1. 12. 2011
Speciální zimní sleva již od 1. 12. 2011!
číst více
ČEKIA Stability Award 2011: AAA Excelentní
15. 11. 2011
STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. získala v rámci ČEKIA Stability Award hodnocení AAA - Excelentní, což řadí tuto společnost mezi 8% nejstabilnějších firem v České republice!
číst více
Nově i vnější hliníkové protipožární dveře
22. 9. 2011
Řada hliníkových profilů pro vnější i vnitřní protipožární dveře s tepelnou izolací.
číst více
Bezrámový zasklívací systém AluVerso
24. 8. 2011
Nový systém bez dělicích svislých rámů, který umožňuje pohyb křídel přes roh kolejnice. Tento systém je vhodný i pro lodžie se zkosenou boční stranou.
číst více
Mimořádná sleva na profil Eforte
12. 7. 2011
Oslavte s námi 20. výročí založení firmy mimořádnou slevou na okna z profilu Eforte.
číst více
ČESKÝ VÝROBEK

©2009 Stavoprojekta. All rights reserved.