Navigace: Home
 
obj/effects/top/1/stavoplast_baner-1-1.jpg
O firmě

I okna mohou ladit s interiérem Vašich pokojů

Plánujete stavbu či rekonstrukci Vaše rodinného domu? Chcete modernizovat Váš byt? Pak určitě přemýšlíte, jaká vybrat okna, dveře, prosklené stěny nebo posuvné dveře na balkón, terasu, případně zimní zahradu. Kromě výběru materiálu byste také měli zvážit, jak barevně sladit výplně otvorů s exteriérem a interiérem Vašeho domu či bytu. Dnes již neplatí, že plastová okna jsou pouze v bílé barvě. S jistotou si můžete zvolit plastový profil pro jeho vynikající tepelně technické vlastnosti a přitom požadovat povrchovou úpravu např. imitaci hliníku Titanium Plus.


V dnešní době jsou většinou volena plastová okna, která poskytují vynikající tepelně technické vlastnosti a současně jsou oproti starým oknům nenáročná na údržbu. Každý, kdo měl stará dřevěná okna, jistě rychle rád zapomene na jejich opalování, následné natírání, často hnijící rámy a ruce plné zadřených třísek při jejich umývání. I přes tato samá pozitiva se v praxi můžete setkat s domněnkou, že plastová okna jsou pouze bílá a to některé lidi odradí od jejich koupě. Firma STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. Vám nabízí pro ty, kteří preferují chladnější, kovové barvy povrchovou úpravu Titanium Plus. Jedná se o aluminiovou povrchovou úpravu s metalickým leskem, který vzniká díky částicím speciálního pigmentu, které odrážejí světlo a dodávají tak oknu charakteristický kovový vzhled. Tato povrchová úprava je vynikajícím doplňkem nejen moderní fasády, ale i zajímavým a přitažlivým řešením průčelí starších budov. Vybrat si můžete z pěti základních barev.

Titan Weiss Thorium Grau Grau Aluminium
Graphit Schwartz Weiss Aluminium

Aby vzhled Vašich nových oken byl dotažen k dokonalosti, můžete sladit i barvu vnitřních a vnějších parapetů s barvou Vašich oken. I zde Vám firma STAVOPROJEKTA nabízí výběr ze široké škály barev, u vnějších parapetů dokonce z celého rozsáhlého vzorníku barev RAL.

Vhodně zvolená barva oken, dveří i parapetů dotvoří vzhled interiéru i exteriéru Vašeho domu.

Více o nabízených povrchových úpravách a barvách plastových oken a dveří naleznete zde.

 

Novinky a aktuality

Zimní sleva
1. 12. 2011
Speciální zimní sleva již od 1. 12. 2011!
číst více
ČEKIA Stability Award 2011: AAA Excelentní
15. 11. 2011
STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. získala v rámci ČEKIA Stability Award hodnocení AAA - Excelentní, což řadí tuto společnost mezi 8% nejstabilnějších firem v České republice!
číst více
Nově i vnější hliníkové protipožární dveře
22. 9. 2011
Řada hliníkových profilů pro vnější i vnitřní protipožární dveře s tepelnou izolací.
číst více
Bezrámový zasklívací systém AluVerso
24. 8. 2011
Nový systém bez dělicích svislých rámů, který umožňuje pohyb křídel přes roh kolejnice. Tento systém je vhodný i pro lodžie se zkosenou boční stranou.
číst více
Mimořádná sleva na profil Eforte
12. 7. 2011
Oslavte s námi 20. výročí založení firmy mimořádnou slevou na okna z profilu Eforte.
číst více
ČESKÝ VÝROBEK

©2009 Stavoprojekta. All rights reserved.